Efektywna zewnętrzna bariera podczerwieni AX-100TF Optex

Bariery podczerwieni OPTEX to urządzenia wykorzystywane w przypadku zabezpieczeń stosowanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Tworzą one wiązki podczerwieni, które wówczas, gdy zostaną naruszone, wyzwalają alarm. Wobec tego bariery alarmowe rzeczywiście są świetnym wyjściem w wielu rozmaitych miejscach – wszędzie tam, gdzie będzie się poszukiwało ochrony na najwyższym poziomie, będą one zadawały egzamin. Jednym z tego typu urządzeń jest zewnętrzna bariera podczerwieni AX 100TF marki Optex.

Co potrafi to urządzenie? Na początku trzeba wskazać, że bariery optex są sprzętem naprawdę godnym polecenia. Są one wykorzystywane do tworzenia profesjonalnych systemów alarmowych, ponieważ są zaawansowane technologicznie, niezawodne i trwałe. Czym wyróżnia się przy tym model AX 100TF Optex? To urządzenie, które wykorzystywane jest na zewnątrz, posiada wobec tego specjalną konstrukcję gwarantującą mu wysoką odporność na wyładowania atmosferyczne, posiada ono też zabezpieczenie przed szronem i rosą.

Bariera AX-100TF

Model posiada maksymalny zasięg detekcji do 30 metrów, a interferencji do 300 metrów, przy tym daje on 4-kanałową częstotliwość modulacji wiązek i posiada regulowany zakres reakcji. Jest wobec tego doskonała barierą podczerwieni krótkiego zasięgu ze starannie zaprojektowaną optyką. Dzięki układowi automatycznej regulacji wzmocnienia rewelacyjnie sprawdza się na zewnątrz nawet wówczas, gdy ma się do czynienia z niezbyt przyjaznymi warunkami atmosferycznymi. W porównaniu do produktów konkurencji to rzeczywiście godne polecenia urządzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *