Niezawodny i elegancki sufitowy czujnik ruchu FX 360 Optex

Do skuteczniejszego działania systemów alarmowych stosuje się różnego rodzaju czujniki. Dzięki nim cała instalacja będzie mogła pracować jeszcze bardziej efektywnie, a przy tym również gwarantować zabezpieczenie przed różnymi wydarzeniami. Najczęściej wybierane czujniki alarmowe to te, dzięki którym można dokonać detekcji ruchu w danym pomieszczeniu. Tutaj do dyspozycji ma się sporo modeli. Tam, gdzie liczy się duża przestrzeń działania czujki, dobrym pomysłem będzie ta sufitowa. 

W tym przypadku warto zwrócić uwagę na model FX 360 marki Optex. Czym się on dokładnie charakteryzuje? Przyjrzyjmy się nieco bliżej jej parametrom technicznym. Tak jak inne czujniki optex, także i ta jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość bezpieczeństwa w przypadku zarówno zastosowań domowych, jak i profesjonalnych. Posiada ona duży zasięg detekcji, który wynosi Ø8m – Ø12m przy 62 sztukach stref detekcji, co daje naprawdę bardzo dobry wynik przy wykrywaniu ruchu.

Czujnik Fx360 Optex

W czujce FX 360 zastosowano sferyczny kształt soczewki, dzięki czemu gwarantuje ona jeszcze lepszą jakość wykrywania różnych niepożądanych zdarzeń. Dodatkowo też zastosowano w niej technologie pozwalające na kompensację temperatury oraz układ redukcji zakłóceń, więc jest ona bardzo odporna na fałszywe alarmy. Przy tym także łatwo się ją montuje. Jeżeli szukasz sufitowego czujniku ruchu o przyzwoitym zasięgu, wtedy naprawdę warto zastanowić się nad kupnem tego urządzenia marki Optex. Jest ono rzeczywiście bardzo dobrą propozycją, a ponadto też ma atrakcyjną cenę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *