Parametry techniczne – płyta główna centrali INTEGRA 64 PLUS

Centrala alarmowa INTEGRA 64 PLUS

Do funkcjonalnego działania całego systemu alarmowego i monitoringu potrzebne są też takie elementy jak płyta główna centrali. Mają one za zadanie złączenie w sobie wszystkich najważniejszych funkcji systemów, aby podłączone do płyty urządzenia działały efektywnie. Płyta w związku z tym powinna być też dobrej jakości. Gdy szuka się czegoś niezawodnego, warto zwrócić uwagę na płytę INTEGRA 64 PLUS marki Satel. Systemy INTEGRA są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami w ofercie firmy Satel i dają one szeroki zakres obsługi.

Właściwości płyty INTEGRA 64 PLUS
Przede wszystkim trzeba wskazać na to, że płyta główna centrali INTEGRA 64 PLUS posiada obsługę do 64 wejść z możliwością programowania rezystancji parametrycznej oraz obsługą linii 3EOL (tylko wejścia płyty głównej), a także rozbudować można w niej do 64 programowalnych wyjść. System da się podzielić na 32 strefy i 8 partycji. Także wyposażona jest ona w magistrale komunikacyjne do podłączania manipulatorów oraz modułów rozszerzeń. Urządzenie posiada pełną zgodność z normami EN50131 dla urządzeń Stopnia 3 (Grade 3).

Centrala alarmowa Integra 64 Plus

Co jeszcze?
Warto też wskazać, że płyta INTEGRA 64 PLUS posiada wbudowany komunikator telefoniczny z funkcją monitoringu, powiadomienia głosowego i zdalnego sterowania. Obsługuje się ją poprzez manipulatory LCD, klawiatury strefowe, piloty, karty zbliżeniowe, można też wykorzystać komputer lub telefon komórkowy, ponieważ ma ona wbudowany port USB. Wszystkiego dopełniają funkcje kontroli dostępu i automatyki domowej. Wszystko to powoduje, że płyta jest doskonałym wyjściem tam, gdzie liczy się pełny profesjonalizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *