Moduł powiadomienia MultiGSM Ropam

Moduł powiadomienia MultiGSM firmy ROPAM w NAPAD.pl

Moduły powiadamiania i sterowania są pomocne w wielu systemach alarmowych, systemach sygnalizacji włamania, czy automatyki domowej. Terminale GSM sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest efektywna transmisja, sterowanie i programowanie komunikatów o zdarzeniach. Moduł powiadomienia MulitiGSM firmy Ropam jest jednym z urządzeń, który gwarantuje wielofunkcyjność i niezawodność komunikacji z użytkownikiem.

Terminal MultiGSM obsługuje 8 wejść NC, NO pozwalając na zróżnicowane sposobu podłączenia urządzeń inicjujących transmisję. 4 wyjścia sterowane wbudowane w module umożliwiają realizację skutecznego systeu sygnalizacji lub sterowania. Moduł Multi GSM w porównaniu do innych modułów dostępnych na rynku, obsługuje nawet do 1000 numerów telefonów, które mogą być wykorzystane do komunikacji z urządzeniem. Wielość dostępnych rodzajów przekazywania informacji, wśród których znajdują się SMS, VOICE, E-Mail, SMS+VOICE, w dużym stopniu zabezpiecza skuteczność raportowania o zdarzeniach. Atutem modułu BasicGSM jest obsługa kart SD i SDHC, która dodatkowo wspomaga bezpieczeństwo przechowywanych danych.

W module MultiGSM ROPAM zastosowano także rozbudowane funkcje KeyGSM i LogicProcessor, dzięki którym możliwe będzie nie tylko inteligentne sterowanie wyjściami urządzenia na podstawie identyfikacji numeru telefonu CLIP, ale również programowanie parametrów pracy modułu według zaawansowanych funkcji czasowo-logicznych. Wykorzystanie serwera SMPT w procesie komunikacji za pomocą e-mail pozwala na obsługę do 4 adresów poczty elektronicznej, na które wysyłane będą informacje o stanie systemu.

Zastosowanie modułu GSM marki Ropam w znaczącym stopniu zwiększy niezawodność komunikacji każdego systemu alarmowego, umożliwi szybkie informowanie o ewentualnych zagrożeniach i zapewni natychmiastowe reagowanie w razie ich wystąpienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *